odzyskiwanie danych z pendrive
odzyskiwanie danych z pendrive - pl odzyskiwanie danych z pendrive - en odzyskiwanie danych z pendrive - de odzyskiwanie danych z pendrive fr

Cennik

Poniżej podajemy szacunkowy czas przeprowadzenia analizy oraz cennik odzyskiwania danych z urządzeń typu PenDrive.

Procedura wykonywania zlecenia jest następująca:

Otrzymujemy nośnik i wykonujemy analizę urządzenia w określonym trybem realizacjiterminie. Następnie przesyłamy Państwu wykaz zawartości, którą można odtworzyć i kalkulację cenową. Po akceptacji wyniku, przystępujemy do odtworzenia i archiwizacji danych.

CENY ANALIZY
*W uszkodzeniach technicznych bezpłatna tylko w przy braku możliwości odzyskania danych, natomiast w sytuacji rezygnacji z analizy w trakcie jej trwania lub rezygnacji z odzyskiwania danych po wyniku pozytywnym to koszt 200 zł. W uszkodzeniach logicznych koszt analizy wynosi 200 zł i jest to kwota niezależna od kosztu odzyskiwania danych.
TRYB CZAS REALIZACJI CENA
Standardowy 6-10 dni *warunkowo bezpłatna
Przyspieszony 2-5 dni 400 zł
Ekspresowy 24h/7 1000 zł

CENY ODZYSKIWANIA DANYCH

Uszkodzenia logiczne to takie gdzie pendrive jest sprawny, a mamy do czynienia np. ze skasowaniem, utratą, lub sformatowaniem danych. Uszkodzenia techniczne to takie gdzie pendrive jest niesprawny, a mamy do czynienia np. z brakiem dostępu do urządzenia, nierozpoznanym urządzeniem w systemie, z zerową pojemnością.
Szacowany koszt tylko do pojemności pendrive nie przekraczającej 64 GB. Powyżej tej pojemności koszty ustalane są indywidualnie (na telefon).

TYP USŁUGI CENA
Uszkodzenia logiczne 200-1400 zł
Uszkodzenia techniczne najczęściej 600-2200 zł
Odzyskiwanie danych w trybie przyspieszonym + 35% ceny
Odzyskiwanie danych w trybie ekspresowym + 100 % ceny

Wszystkie podane ceny są cenami brutto, czyli zawierają podatek VAT. Powyższa lista nie stanowi oferty w rozumieniu prawa handlowego.